Тести від психологічної служби

ТЕСТ «ЯКІ ВИ БАТЬКИ?»

Перша цифра після кожного запитання відповідає ствердженню «так», друга
запереченню «ні», третя означає — «іноді».
1. Чи дає вам підстави для хвилювання стан здоров'я та фізичний розвиток
вашої дитини? (0, 4, 2)
2. Треба чи ні давати дітям гроші на «кишенькові витрати» залежно від їх
потреб? (4, 0, 2)
3. Чи дозволяєте ви дитині допомагати вам по господарству, хай навіть ця
допомога незначна? (4,0,3)
4. Чи вважаєте ви, що незначна брехня з боку дитини допустима? (0, 4, 2)
5. Чи має ваша дитина шанси переконати вас у суперечці? (5, 0, 3)
6. Чи можуть ваші діти мати від вас секрети? (З, 0, 2)
7. Чи засуджуєте ви суворість у вихованні дітей? (5, 0,0)
8. Чи легко налагоджуєте ви контакти з приятелями вашої дитини? (4, 0, 2)
9. Чи просите ви пробачення у дитини, якщо несправедливо її покарали? (5,0,3)
10. Чи систематично ви цікавитесь навчанням дитини у школі? (4, 0, І)
11. Чи дотримуєтесь ви у вихованні дітей традицій вашого роду і народу?
(4, 0, 1)
12. Чи формуєте ви у своєї дитини почуття національної самосвідомості, честі
й гідності? (5,0,0) 

Тепер підсумуємо. Знайдіть суму. Якщо вона становитиме
50 — ви ідеальні батьки, такі ідеальні, що можна замислитися, чи на всі
питання відповідали щиро.
35—45 — ви дуже любите дитину, відчуваєте всю важливість своїх обов'язків
перед нею.
ЗО—34 — взагалі ви непогані батьки, хоча часом і припускаєтесь помилок, які
«підривають» ваш авторитет перед дитиною.
25—29 — на жаль, у багатьох ситуаціях ви не є досконалі вихователі, й діти,
мабуть, не почуваються з вами досить добре і просто.
20—24 — ви зовсім непослідовні у вчинках, надто часто робите те, чого не
варто робити ніколи. Діти не знають, коли і в чому вони можуть на вас покластися.
19 та менше — маємо надію, що такої суми не набрав ніхто, бо в цьому разі
можна лише поспівчувати вашій дитині.
Психологічний тест «геометричні фігури»
Уявіть собі — є, і не тільки психологічний тест «геометричні фігури», а ціла система — психогеометрия, яка склалася в США. Її автор — відомий американський психолог Сьюзан Деллингер. Точність даного методу становить 85%, про що свідчать численні соціологічні дослідження. Переконатися в цьому ви можете і самі.

Квадрат
Невтомний трудівник. Володіє працьовитістю, старанністю, наполегливістю, дозволяють завжди Добиватися завершення роботи. Терпіння і методичність роблять з квадрата висококласного спеціаліста. Квадрат як би колекціонує інформацію, причому вона у нього розкладена строго по поличках, тому він здатний швидко отримувати потрібну і заслужено має славу ерудитом у своїй області. Відноситься до левополушарным мислителям, для яких характерні логічне мислення і математичний аналіз. Квадрат швидше обчислює результат, ніж здогадується про нього. Ідеал квадрата — розпланована, розмірене життя, де все передбачувано. Він не любить несподіванок і сюрпризів. У діловій сфері такі люди часто стають хорошими адміністраторами, виконавцями, але рідко досягають успіху як менеджери з-за постійної потреби в додатковій інформації для прийняття рішень — це позбавляє їх оперативності. Крім того, раціональність і холодність заважають квадратах швидко встановлювати контакти з іншими людьми.
Трикутник
Ця форма символізує лідерство. Головна здатність концентруватися на наміченої мети, глибоко і швидко аналізувати ситуацію. Трикутник — дуже впевнена в собі людина, яка хоче бути правим у всьому. Насилу визнає свої помилки, легко навчаємо, інформацію вбирає як губка. Сенс життя — зробити кар’єру. Негативне якість — надмірний егоцентризм. Він чудово вміє представити вищестоящому керівництву значимість власної роботи, за версту відчуваючи вигідну справу, і в боротьбі за нього може «зіштовхнути лобами» своїх супротивників.
Прямокутник
Це як би перехідна форма від однієї фігури до іншої. Прямокутником сприймають себе люди, не задоволені своїм життям і тому зайняті пошуками кращого положення. Основний психічний стан прямокутника — усвідомленого відчуття замішання, заплутаності в проблемах, невизначеності. Найбільш значущі риси — непослідовність, непередбачуваність вчинків, низька самооцінка. Позитивні якості — допитливість, допитливість, живий інтерес до всього що відбувається, сміливість. Намагається робити те, що ніколи раніше не робив, задає питання, на які раніше у нього не вистачало духу.
Коло
Це символ гармонії. Той, хто вибрав цю фігуру, зацікавлений у хороших міжособистісних відносинах. Вища цінність для кола — люди і їх благополуччя. Це сама доброзичлива з п’яти фігур. Коло служить свого роду клеєм, який скріплює колектив, сім’ю, стабілізує групу, володіє високою здатністю співчуття, співпереживання. Коло відчуває чужу радість і чужий біль як свою власну. Це правополушарный тип мислення, не логічний, а образний, більш емоційно забарвлений. Переробка інформації у таких людей не послідовна, а мозаична. Головна риса стилю їх мислення — орієнтація на суб’єктивні чинники проблеми.
Ламана
Це символ творчості. Йому властива образність. Правопівкульне мислення зигзага не фіксується на деталях, тому воно, спрощуючи в чомусь картину світу, дозволяє будувати цілісні, гармонійні концепції і образи, бачити красу. Зигзаг не може довго працювати на одному місці — це ж дуже нудно, адже навколо так багато цікавого! Основне призначення зигзага — генерація нових ідей і методів, а не їх реальне втілення. Він спрямований у майбутнє і більше цікавиться можливістю, ніж дійсністю.

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ПРОЕКТИВНА МЕТОДИКА “ДЕРЕВО”

Методика "Колесо життєвого балансу"

Мудра притча про моркву, каву та яйце